Поиск

Нагороджуємо сумлінних платників податків

В Державній податковій інспекції у Ленінському районі м. Харкова 20 лютого 2009 року відбулося нагородження найкращих платників податків .Досвід засвідчує, відзначення сумлінних платників податків, є одним із видів морального стимулювання суб'єктів підприємницької діяльності до добровільної і своєчасної сплати податків. На таких підприємствах проводиться інвестиційна політика, спрямована на технічне переозброєння і реконструкцію виробництв. Відзначені податковою службою платники податків, як підтверджує практика, беруть участь у проведенні культурно-масових і спортивних заходів у районі, відбудовують та інфраструктуру свого регіону.

На урочисте засідання з нагоди відзначення найкращих платників податків до ДПІ у Ленінському районі у м. Харкові були запрошені наступні платники податків:

  • ВIДКРИТЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РОСС" , директор підприємства Сазонов Олександр Захарович;
  • ДЕРЖАВНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ЖОВТНЕВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО, директор Мусієнко Сергій Іванович;
  • ДЕРЖАВНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ "УКРЗАЛІЗНИЧПРОЕКТ , директор Школьний Олександр Петрович;
  • ДОЧIРНЄ ПIДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦЗБУТ", директор Білостоцький Ігор Ісайович;
  • ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦГАСІННЯ" КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВСПЕЦСЕРВІС", директор Нірець Олександр Вікторович.

Найкращим директорам були вручені грамоти, квіти та книга податкових законодавчих актів України.

Володимир Олексійович, начальник податкової інспекції, подякував їм за плідне партнерство і значний внесок у розвиток економіки України. Він підкреслив, що такі акції проводяться з метою формування високої податкової культури громадян та підтримки заходів, спрямованих на наповнення дохідної частини бюджетів і цільових фондів, налагодженню партнерських відносин між органами державної податкової служби та платниками податків.

Під час візиту директорів підприємств, було відзнято сюжет про проведення цього заходу операторами Медіа – групи “ Об”єктив”, який буде транслюватися на телеканалі “ Simon” у Харківських новинах.

Наприкінці зустрічі Володимир Олексійович висловив подяку трудовим колективам підприємств, в особі їх керівників, за своєчасне наповнення державної казни, а також побажав здоров”я та натхнення, суспільного визнання чесної праці, щастя та достатку.

По материалам Адвокат Консалтинг

Додати коментар


Захисний код
Оновити