Поиск

Члены президиума Гражданского Совета Харьковщины рассказали о застройке сквера возле ДК ХЭМЗ

13 июля в 18.00 на телеканале «ФОРА» в прямом эфире прошла пресс-конференция «О застройке сквера возле ДК ХЭМЗ» с участием членов Гражданского Совета Харьковщины.

В студии «Трибуна-ТВ» с ведущим Андреем Войцеховским присутствовали члены Гражданского Совета Харьковщины. А именно: Владимир Щербаков, являющийся ныне Председателем Президиума ГСХ, руководители комитетов ГСХ - харьковский правозащитник Александр Каряка и Юрий Шишкин, а также активист общественной организации «Щит-520» Павел Ионин.

 Они рассказали харьковчанам в прямом эфире об особенностях формирования и функционирования ГСХ, о последних акциях активистов этой организации. Телезрители проявили большой интерес к данной передаче, было много звонков с вопросами, комментариями и предложениями.

45 минут прямого эфира явно не хватило для разговора, поэтому полная версия пресс-конференции будет показана в записи на том же телеканале.

 

 

 По материалам: Адвокат-консалтинг

Держекоінспекція в Харківській області розглянула скаргу громадянина Каряка О.Г. стосовно будівництва АТЗТ "Гея" в парку культури та відпочинку ім. Артема

На розгляд до держекоінспекції в Харківській області надійшла скарга громадянина Карякі О.Г. стосовно будівництва АТЗТ "Гея" в парку культури та відпочинку ім. Артема культурно-оздоровчого торгівельного центру з офісними приміщеннями, готелю з об'єктами соціально-побутового призначення і гостьовими стоянками.

З метою якісного розгляду звернення держекоінспекцією в Харківській області направлено листа до Харківської міської ради з вказанням на необхідність представлення документів щодо відведення земельної ділянки, вказаній у звернені та повідомити яким рішенням парк культури та відпочинку ім.Артема введено до земель рекреаційного призначення (з наданням копії рішення) або яким рішенням він виключений із земель рекреаційного призначення (з наданням копії рішення) та на підставі яких обґрунтовуючих матеріалів.

Харківська міська ради відмовилась представляти інформацію та копії матеріалів до держекоінспекції в Харківській області.

Держекоінспекція в Харківській області з метою отримання інформації двічі направлено листи до Харківського міського управління земельних ресурсів з аналогічним змістом. Станом на 13.05.09 відповідь від управління відсутня.

Матеріали для вжиття заходів прокурорського реагування екологічною інспекцією направлені Харківському міжрайонному природоохоронному прокурору, старшому раднику юстиції Перепелиці О.М.

На цей час природоохоронна прокуратура не реагує.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Скарга щодо незаконного будівництва

Листом інспекції ДАБК в Харківській області № 252.1/1 від 27.03.08 МГ "Адвокат Консалтінг" повідомили, що представниками інспекції ДАБК у Харківській області виїздом на місце встановлено, що на території земельної ділянки в районі "Харківської Швейцарії" розпочато влаштування фундаментів. Станом на 24.03.2008 року № 516 затверджено висновок щодо погодження місця розташування спортивно-оздоровчого гірськолижного комплексу ТОВ "Екстрім-Стиль" на земельній ділянці 9,9 га на території Харківського району. Договір оренди земельної ділянки, на момент перевірки ТОВ "Екстрім-Стиль" представникам інспекції ДАБК у Харківській області не надано.
По результатам проведеної перевірки стосовно ТОВ "Екстрім-Стиль", складено припис та протокол від 18.04.2008 року по факту самовільно розпочатого влаштування фундаментів. Також відзначено відсутність дозволу інспекції ДАБК на проведення будівельних робіт, що є порушенням п. 5.1 "Положення про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт", затвердженого наказом Держбуду України від 05.12.2000 року № 273 та ч.1 ст.1 Законом України "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування", що передбачає накладення штрафу у розмірі 50% від вартості виконаних робіт.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Щодо законності проведення будівельних робіт в м.Одеса та Одеській області

Як повідомив МГ "Адвокат Консалтінг" прокурор Комінтернівського району Одеської області радник юстиції В.І. Процик, на території Комінтернівського району Одеської області розташований лише житловий комплекс "Янтарний" - Одеська область, Комінтернівський район, с.Ілічівка.
Повідомляю, що будівництво даного житлового комплексу здійснюється на земельній ділянці площею 2,0 га, яка перебуває в користуванні приватного підприємства виробничо-комерційна фірма "Мікромегас". Договір оренди вказаної земельної ділянки укладено між Красносільською сільською радою Комінтернівського району Одеської області та ПП ВКФ "Мікромегас" 25 липня 2007 року. Цільове призначення земельної ділянки - будівництво комплексу багатоповерхових жилих будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями суспільного призначення та підземним паркінгом. Договір оренди укладено з дотриманням вимог чинного земельного законодавства та зареєстровано в Комінтернівському районному відділі Одеської регіональної філії ДП "Центр державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах". Втрати сільськогосподарського виробництва, внаслідок вилучення земельної ділянки, були відшкодовані в повному обсязі.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг