Поиск

Державна екологічна інспекція провела перевірку на вулиці 17 Партз'їзду по факту знесення зелених насаджень

Державною екологічною інспекцією в Харківській області розглянуто листа держуправління охорони навколишнього природного середовища від 10.06.09 № К-62 щодо проведення перевірки Вашої скарги стосовно розгляду звернення мешканців буд. 34 по вул.17 Партз'їзду в м.Харкові по факту знесення зелених насаджень на прибудинковій території.

Під час розгляду звернення встановлено, що згідно рішення ХХУ сесії Харківської міської ради 1У скликання від 6.10.04 № 147/04 земельна ділянка площею 0,0192 га за вищезазначеною адресою надана СПДФО Ізотовій К.Є. для будівництва автомийки, на підставі чого укладено договір оренди землі від 17.06.2005 року.

В травні поточного року без оформлення дозвільної документації на зазначеній земельній ділянці знесені 76 зелених насаджень різного породного та вікового стану, в результаті чого інспекцією нараховані збитки в сумі 11,2 тис.грн., які в претензійному порядку будуть пред'явлені до СПДФО Ізотової К.Є..

Крім того, Державною екологічною інспекцією в Харківській області матеріали перевірки направлені до прокуратури Орджонікідзевського району м.Харкова.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити