Поиск

Протягом поточного року по Харкову виявлено 777 випадків реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності

Ваше звернення відносно випадків реалізації недоброякісних і харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності розглянуто.

Інформуємо, що держсаннаглядом в межах своїх повноважень проводиться сис¬тематична робота з цього питання. Протягом поточного року по м. Харкову виявлено 777 випадків реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності та продуктів, на які були відсутні відповідні сертифікати та свідоцтва якості, що підтверджують безпеку для здоров'я людей при вживанні іх в їжу. По всім випадкам були винесені постанови го¬ловних державних санітарних лікарів районів м. Харкова про заборону випуску та зняття з реалізації. Знято з реалізації 21.863 кг 67Іграм харчових продуктів. Були вжиті відпові¬дні заходи адміністративного впливу у вигляді штрафів, а також оформлено 348 фінан¬сових санкцій на загальну суму 21.572гривні 12 копійок.

Частина питань-контроль якості м'яса та м'ясопродуктів, птиці, яєць, риби свіжої та свіжомороженої, тощо - відноситься до компетенції управління ветеринарної медицини м.Харкова. Контроль якості харчових продуктів на території м. Харкова здійснюють, крім зазначених вище структур, фахівці обласного Управління у справах захисту прав споживачів.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити