Поиск

Магазин ZARA – фаст-фешн в Україні вже не той…

zaraщБагато років ZARAтримала марку з продажу доступного та модного одягу, але криза та небачена популярність беруть своє – якість погіршується, а ціна зростає.

Фаст-фешн – це модний одяг за доступними цінами. ZARA- одна з перших марок, яка прийшла до нас і стала пропонувати красиві і модні речі за досить низькими цінами. Усередині бренду існує кілька напрямків: для жінок, тінейджерів, чоловіків і базова колекція. Плюс взуття, сумки та інші аксесуари. Оновлення відбуваються досить часто, мало не 2 рази на тиждень. І на початку своєї «кар’єри» в України цей магазин мав ціни нижче, ніж у деяких виробників у цій же групі.

«Громадський контроль ДІЄ» 24.06.2016р. навідався до відомого магазину ZARA, що у ТРЦ «Дафі» на вул. Героїв Праці, 9, і на власні очі переконався, що створити тут вечірній lookза доступною ціною не так вже й просто…

iY3efHNRUhM

Перебуваючи у магазині ZARAхвилин двадцять, обираючи одяг, можна знати велику кількість бракованих та зіпсованих частими примірками одежин. На білому одязі легко відшукати сліди тонального крему та помади, на трикотажі – зачіпки, а іноді, навіть, відірвані ґудзики.  У магазині, що продає брендові речі, за досить немаленькі гроші такі «помилки» просто недопустимі. Будь-який, поважаючий себе покупець, розцінить це як зневагу та байдужість.

сн4

Далі розберемося у вартості одягу від ZARAта його місцем народження. Пошиттям одягу для ZARA в Україні займається досить відома фабрика Троттола, що у Львові. Але вся ця продукція створюється виключно для експорту у країни Європи(!). У той час, як на українському ринку ZARA можна знайти виключно китайського виробництва. Взагалі, це трохи сумно, що українським споживачам достається тільки китайський одяг, а отримати рідний український, що мав би бути  дешевшим і більш якісним (адже визнаний на європейському ринку) – просто недоступно.

сн3 4y5tiOIBSJ4

Собівартість  штанів  ZARA, вироблених на фабриці Троттола, була б близько трьох євро, тоді як у магазині вони ж, тільки пошиті у Китаї, коштують приблизно 60 євро.

сн1 сн2

Відповідно до ст.19 Закону про захист прав споживачів, в оману покупця може ввести нерозумно завищена ціна та походження товару. Адже, купуючи відомий іспанський бренд ZARA ніхто не хоче отримати низькоякісний товар за завищеною ціною.

Такими темпами магазин ZARAдосить скоро перестане претендувати на звання фаст-фешену и перейду у розряд суперлюкс-фешену. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити