Поиск

Звернення стосовно порушень автотранспортного законодавства

"Головна державна інспекція на автомобільному транспорті розглянула звернення від 08.06.2009 стосовно порушень автотранспортного законодавства та повідомляє наступне.
Головавтотрансінспекцією відповідно до Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 № 1567 (далі - Порядок), проведено рейдові перевірки щодо виявлення фактів обмеження пільгових перевезень на міських маршрутах м.Балаклія, що обслуговуються ПП "Автотранс-Т". Під час проведеної роботи виявлено факт обмеження пільгових перевезень, за що ПП "Автотранс-Т" застосовано фінансові санкції відповідно до абзацу 2 частини 1 статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" (десять неоподаткованих мінімумів доходів громадян).
Крім цього, автоперевізника зобов'язано вжити заходів щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій згідно з вимогами законодавства України та виключити факти нетактовної поведінки водіїв з пасажирами, особливо похилого віку.
У ході проведеної роботи також підтвердились факти відсутності в автобусах необхідної візуальної інформації для пасажирів, перевезення безквиткових пасажирів, невиконання водієм автобусу своїх обов'язків в частині оголошування найменування і тривалості зупинок, розмов водія з пасажирами під час руху автобуса. За виявлені порушення ПП "Автотранс-Т" винесено припис щодо усунення порушень законодавства про автомобільний транспорт, як це передбачено Порядком, виконання якого в обов'язковому порядку буде перевірено." Про це повідомив МГ "Адвокат Консалтінг" т.в.о. начальника головної державної інспекції на автомобільному транспорті В.Балін.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити