Поиск

По факту дорожньо-транспортної пригоди

"В ході перевірки з'ясувалось, що зазначена Вами автопригода мала місце о 01:25 год. 20.04.2009. Водій автомобіля "HYUNDAI ELANTRA" в районі перехрестя вул.Червоноармійська - вул. Привокзальна не впоралась з керуванням та скоїла наїзд на перешкоду - кафе "У фонтана". Внаслідок ДТП пасажир автомобіля отримав незначні тілесні ушкодження.
Водій автомобіля "HYUNDAI ELANTRA" була освідкована на предмет вживання алкоголю в обласному наркологічному центрі (вул.Шестакова, 26). Заключення лікарів - твереза.
За матеріалами пригоди посадовою особою відділу оформлення матеріалів та дізнання УДАІ ГУ МВС України в Харківській області на підставі п.2 ст.6 КПК України, 24.04.2009 була винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи, про що було повідомлено працівників прокуратури Харківської області. Для притягнення водія до адміністративної відповідальності, 14.05.2009 матеріали дорожньо-транспортної пригоди у повному обсязі було направлено до суду Ленінського району м.Харкова.
Що стосується відповідальності учасників дорожнього руху за скоєні ними дорожньо-транспортні пригоди, то винесення таких рішень відноситься виключно до компетенції судових органів. Працівниками міліції відповідно до чинного законодавства України, по фактам дорожньо-транспортних пригод здійснюється лише оформлення матеріалів ДТП та подальша дослідча перевірка, а за певних умов - порушення кримінальної справи",- повідомив МГ "Адвокат Консалтінг" перший заступник начальника Департаменту державної автомобільної інспекції Г.В.Георгієнко.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити