Поиск

Звернення правозахисника Каряки О.Г. щодо перевірки фактів порушення автотранспортного законодавства

Звернення правозахисника Каряки О.Г. щодо перевірки фактів порушення автотранспортного законодавства на приміському маршруті Харків-Ракитне розглянуто.
Разом з цим, перевізника зобов'язано вжити заходів щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій згідно з вимогами чинного законодавства та виключити факти нетактовної поведінки водіїв до пасажирів, особливо похилого віку.
Крім цього, рейдовими перевірками підтвердились факти відсутності в автобусах необхідної візуальної інформації для пасажирів, перевезення безквиткових пасажирів, невиконання водієм автобусу своїх обов'язків в частині оголошування найменування і тривалості зупинок, факти розмов водія з пасажирами під час руху автобусів, зо що ФОП Сітову надано відповідний припис, як це передбачено Порядком здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006р. №1567. Про це повідомив МГ "Адвокат Консалтінг" начальник територіального управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті територіального управління головної державної інспекції в Харківській області В.Бондаренко

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити