Поиск

На автобусному маршруті Харків-Рокитне постійно порушують чинне законодавтво

Ваш лист щодо перевірки фактів порушення автотранспортного законодавства на приміському автобусному маршруті Харків - Рокитне розглянуто.

Разом з цим, перевізника зобов'язано вжити заходів щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій згідно з вимогами чинного законодавства та виключити факти нетактовної поведінки водіїв до пасажирів, особливо похилого віку.

Крім цього, рейдовими перевірками підтвердились факти відсутності в автобусах необхідної візуальної інформації для пасажирів, перевезення безквиткових пасажирів, невиконання водієм своїх обов'язків в частині оголошення найменування і тривалості зупинок, встановлені факти розмов водія з пасажирами під час руху автобусів, за що ФОП Сітову В.І. надано відповідний припис як це передбачено Порядком здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року № 1567, повідомив МГ «Адвокат-консалтінг» перший заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку листом від 22.06.09 № 06/3-09/1711.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити