Поиск

Службові особи НАК «Нафтогаз України» заволоділи понад 6,3 млрд. м3 природного газу

Ваше звернення щодо публікації в газеті-онлайн „Адвокат Колсалтінг" статті „Важно знать - При захвате „Нефтегаза" СБУ совершила преступление" розглянуто.

Установленою, що Слідчим управлінням Служби безпеки України 02.03.2009 порушено кримінальну справу № 457 за фактом заволодіння чужим майном - понад 6,3 млрд. м3 природного газу, що належав компанії „РосУкрЕнерго АГ", на суму близько 7,5 млрд. грн. шляхом зловживання невстановленими службовими особами НАК „Нафтогаз України" та іншими невстановленими особами своїм службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб, за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Крім того, 03.03.2009 порушено кримінальну справу стосовно заступника начальника відділу митного оформлення № 2 Енергетичної регіональної митниці Шепітька Т. В. за фактом сприяння невстановленим особам у заволодінні вищевказаним чужим майном за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.
05.03.2009 за фактом контрабанди природного газу службовими особами Енергетичної митниці ДМС України за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.201 КК України, порушено кримінальну справу № 459. Всі порушені кримінальні справи об'єднано в одне провадження.

Постанови про порушення зазначених кримінальних справ оскаржено до суду особами, інтересів яких вони стосувались.

На даний час судовий розгляд скарг на постанови про порушення кримінальних справ не завершено, у зв'язку з чим правова оцінка законності Дій співробітників СБ України при проведенні слідчих дій у ^кримінальних справах буде надана за результатами постанов суду.

Про це МГ «Адвокат-консалтінг» повідомив листом від 08.07.09 №04/4/1-624809 начальник Головного управління Генеральної прокуратури України В.Дичаковскький.

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити