Поиск

Незаслужена артистка Харківського метрополітену.

Вже більше десяти років вагони Харківського метро «осяює» жінка-жебрачка, яка писклявим голосом просить допомогти то дитині на операцію, то їй самій. Хвиля обурення захлиснула харківських користувачів інтернету.

Спочатку вона просила допомогти її маленькому синові на операцію. За легендою, у хлопчика діагностували складну хворобу очей, на лікування якої потрібна величезна сума грошей. Через кілька років фотографія хлопчика змінилася на фотографію дівчинки, у якої виявили ту ж проблему.

Потім жебрачка зникла з Салтівській лінії, де працювала не один рік. Згодом жінка знову "засвітилася" в метро. На цей раз – на новій лінії метрополітену (Холодногірсько-Заводській) і з новою проблемою. Її "атакував рак", який і змусив нищенку збирати гроші у вагонах.

«Знаю ее, еще с конца 90-х годов. Раньше побиралась на Салтовской  линии, только с другой табличкой», - пише користувач на Харківфорумі.

«Да, знаю эту притворюшку. Уже лет десять работает на Салтовской линии, причем когда выходит из вагона, резко перестает хромать, заикаться и прозревает. А столько людей ей подают», - додає інший інтернет-користувач.

Жителі Першої столиці одностайні: більшість «вагонних» жебраків – шахраї, які таким чином наживаються на городянах. І запевняють: поки їм подають, професійні жебраки нікуди не подінуться з транспорту і будуть продовжувати клянчити.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити