Поиск

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України

ПОСТАНОВА
Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України
з питань розслідування фактів порушення Конституції України,
Земельного кодексу України, інших законів України
Тернопільською міською радою, невиконання нею рішень судів
при відведенні, передачі, наданні у користування земельних
ділянок, а також службових зловживань при розпорядженні
об'єктами комунальної власності та бездіяльності органів
прокуратури щодо порушень законодавства України
в діяльності міської ради

Заслухавши звіт Тимчасової слідчої комісії Вер­ховної Ради України з питань розслідування фактів порушення Конституції України, Земельного кодексу України, інших законів України Тернопільською міською радою, невиконання нею рішень судів при відведенні, передачі, наданні у користування зе­мельних ділянок, а також службових зловживань при розпорядженні об'єктами комунальної власності та бездіяльності органів прокуратури щодо порушень законодавства України в діяльності міської ради, Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення Конституції України, Земельного кодексу України, інших законів України Тернопільською міською ра­дою, невиконання нею рішень судів при відведенні, передачі, наданні у користування земельних ділянок, а також службових зловживань при розпорядженні об'єктами комунальної власності та бездіяльності органів прокуратури щодо порушень законодавства України в діяльності міської ради (далі — Тимчасова слідча комісія) взяти до відома.

2. Направити звіт Тимчасової слідчої комісії до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України і Служби безпеки України для його вивчення та відповідного реагування.

3. Заслухати звіти Генерального прокурора Ук­раїни, Міністра внутрішніх справ України та керівництва Служби безпеки України про стан дотримання законодавства і результати боротьби із правопорушеннями на території Тернопільської області за матеріалами Тимчасової слідчої комісії.

4. Припинити повноваження Тимчасової слідчої комісії.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
Голова Верховної
Ради УкраЇни
В.Литвин
м. Київ, 20 лютого 2009 року №1037-6

За матеріалами: Адвокат-консалтінг

Додати коментар


Захисний код
Оновити